Залиште дані, ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом!
Orly Dent
відправити
Orly Dent
Парій Віталій Валентинович
Orly Dent

Лікар ортопед-стоматолог. Кандидат медичних наук, асистент кафедри ортопедичної стоматології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Спеціалізується на протезуванні на імплантатах, естетичних реставраціях за допомогою вінірів та без металевих конструкцій, знімних протезах з об’ємним моделюванням базису.

Orly Dent
Парій Аліна Михайлівна
Orly Dent

Лікар терапевт-стоматолог. Працює на кафедрі стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Спеціалізується на естетичних реставраціях за допомогою композиційних матеріалів, ендодонтичному лікуванню кореневих каналів з ендомотором та під контролем стоматологічного мікроскопу. Займається професійною гігієною порожнини рота, відбілюванням та лікування тканини пародонту по європейським протоколам.

Orly Dent
Гордійчук Максим Аркадійович
Orly Dent

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Спеціалізується на імплантації, виконує операції по кістковій пластиці, синусліфтингу, видаленню зубів різної складності.

Orly Dent
Михайлик Тетяна Вікторівна
Orly Dent

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Спеціалізується на імплантації, виконує операції по кістковій пластиці, синусліфтингу, видаленню зубів різної складності, як у дорослих так і у дітей. Виконує процедури по плазмоліфтингу на шкірі обличчя пацієнтів.

Orly Dent
Гаврилюк Олена Миколаївна
Orly Dent

Закінчила Національний Медичний університет ім..О.О.Богомольця у 2008 році. Активно приймає участь в майстер-класах, конгресах та наукових конференціях. Проводить прийом пацієнтів терапевтичного та дитячого профілю згідно європейських протоколів надання стоматологічної допомоги базованих на принципах доказової медицини. Вільно володіє англійською мовою.

Orly Dent
Петренко Наталія Олександрівна
Orly Dent

Лікар-ортодонт. Займається лікуванням проблем неправильного прикусу у дітей та дорослих пацієнтів, за допомогою знімної апаратури та брекетів.

Головна / Імплантація та протезування зубів

Імплантація та протезування зубів

В стоматологічному офісі Орлі Дент виконуються усі види стоматологічних послуг спрямованих на відновлення цілісності зубних рядів, насамперед, такі як:

  • імплантація зубів;
  • протезування на імплантатах;
  • знімні та незнімні ортопедичні конструкції;
  • коронки (суцільнокерамічні, металокерамічні, та ін..);
  • вініри, керамічні накладки.

При протезуванні зубів фахівці Орлі Дент враховують індивідуальні особливості жувального апарату(всі роботи виконуються в артикуляторі Amann Girrbach(Austria)), що дозволяє створити не тільки унікальний дизайн вашої посмішки та відтворити правильну функцію. Відновлення цілісності зубних рядів за допомогою методу імплантації відбувається на основі комп’ютерної томографії, що дає можливість уникнути небажаних ускладнень та максимально ефективно виготовити подальші ортопедичні конструкції.

Важливими перевагами Орлі Дент є:

  • встановлення імплантів за європейським протоколом;
  • протягом 15 хвилин;
  • використання перевірені імплантологічних систем світового рівня (Ankylos, Bicon, BioHorizont, Nobel, Megagen).