Залиште дані, ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом!
Orly Dent
відправити
Orly Dent
Парій Віталій Валентинович
Orly Dent

Лікар ортопед-стоматолог. Кандидат медичних наук, асистент кафедри ортопедичної стоматології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Спеціалізується на протезуванні на імплантатах, естетичних реставраціях за допомогою вінірів та без металевих конструкцій, знімних протезах з об’ємним моделюванням базису.

Orly Dent
Парій Аліна Михайлівна
Orly Dent

Лікар терапевт-стоматолог. Працює на кафедрі стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Спеціалізується на естетичних реставраціях за допомогою композиційних матеріалів, ендодонтичному лікуванню кореневих каналів з ендомотором та під контролем стоматологічного мікроскопу. Займається професійною гігієною порожнини рота, відбілюванням та лікування тканини пародонту по європейським протоколам.

Orly Dent
Гордійчук Максим Аркадійович
Orly Dent

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Спеціалізується на імплантації, виконує операції по кістковій пластиці, синусліфтингу, видаленню зубів різної складності.

Orly Dent
Михайлик Тетяна Вікторівна
Orly Dent

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Спеціалізується на імплантації, виконує операції по кістковій пластиці, синусліфтингу, видаленню зубів різної складності, як у дорослих так і у дітей. Виконує процедури по плазмоліфтингу на шкірі обличчя пацієнтів.

Orly Dent
Гаврилюк Олена Миколаївна
Orly Dent

Закінчила Національний Медичний університет ім..О.О.Богомольця у 2008 році. Активно приймає участь в майстер-класах, конгресах та наукових конференціях. Проводить прийом пацієнтів терапевтичного та дитячого профілю згідно європейських протоколів надання стоматологічної допомоги базованих на принципах доказової медицини. Вільно володіє англійською мовою.

Orly Dent
Петренко Наталія Олександрівна
Orly Dent

Лікар-ортодонт. Займається лікуванням проблем неправильного прикусу у дітей та дорослих пацієнтів, за допомогою знімної апаратури та брекетів.

Головна / Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Художня реставрація зубів в Орлі Дент проводиться з використанням цифрового дизайну посмішки, що гарантує її індивідуальність. Мова йде не про банальне відновлення пошкодженого зуба, а про створення досконалого зубного ряду, який буде бездоганним з естетичної точки зору, ідеально виконуватиме жувальні та артикуляційні функції і при цьому виглядатиме абсолютно природно. Досвідчені професіонали з Орлі Дент виконують реставрацію зубів за допомогою сучасної апаратури, використовуючи високоякісні матеріали, що мають надзвичайно широку палітру відтінків. За показаннями виконується виготовлення вінірів на зуби (використання ультратонких керамічних пластинок, що допомагають досягти ідеальної форми та кольору зубів, а також закрити щілини у зубному ряді). Вініри від Орлі Дент, це:

  • відновлення краси без зайвого пошкодження зубної тканини;
  • мінімальні обмеження після проведення процедури;
  • відновлена природна краса та молодість ваших зубів.

Відбілювання зубів у Орлі Дент відбувається за допомогою екологічно безпечних речовин, які допоможуть усунути барвники, що призвели до зміни кольору емалі (кава, вино). Ця процедура надає можливість «освітлити» колір зубів на декілька (від 1 до 14) тонів і досягти ефекту «природно-білих» зубів без шкоди для емалі. виключення вироби наших фахівців характеризуються високою ефективністю та зручністю у використанні.